Rozpis tréninků na sezónu 2017/2018

Lucie Peštová 24. srpen 2017 Elévové 5+1, Mladší žáci, Starší žáci, Dorostenci, Muži A, Muži B, Ženy, Muži C, Přípravka, Muži D, Elévové 3+1, Dorostenci B Přečteno 3700x Sdílet

V novince najdete rozpis tréninků všech kategorií. Všechny tréninky začínají 11.9.2017. Ranní tréninky všech kategorií začínají v ŘÍJNU! AKTUALIZOVÁNO 11.9.2017

Doplněné rozdělení mladších žáků na páteční tréninky

 

 

 

MUŽI A: 

Pondělí - Stodola Aréna Střešovice - 20:30-22:00

Středa - Stodola Aréna Střešovice - 21:00-22:30

Čtvrtek - Čakovice - 21:00-22:30

 

MUŽI B:

Úterý - Zelený Pruh- 19:00-20:30

Středa - Čakovice - 21:00-22:30

 

MUŽI C:

Úterý - Zelený Pruh - 19:00-20:30

 

MUŽI D:

Pondělí - X3M Aréna Barrandov -

Středa - Čakovice - 21:00-22:30

 

MUŽI E:

ŽENY:

Úterý - ZŠ Rychnovská (Letňany) - 19:30-21:00

Čtvrtek - Kobylisy - 18:30-20:00

 

JUNIOŘI+DOROSTENCI: (1999-2000 + 2001-2002)

Pondělí - Kobylisy - 6:00-7:00

Úterý - Čakovice - 19:30-21:00

Středa - Čakovice - 19:30-21:00

Pátek - Čakovice - 20:00-21:00 do 27.10. ténink 19:00-20:30!!!

 

STARŠÍ ŽÁCI/ŽÁKYNĚ: (2003-2004)

Pondělí - Zeleneč - 19:30-20:30 (Zeleneč)

Pondělí - ZŠ Gen. Janouška - 16:00-17:00 (Černý Most)

Úterý - ZŠ Rychnovská (Letňany) - 18:00-19:30 (Prosek)

Středa - Kobylisy - 6:00-7:00 (všichni)

Středa - Čakovice - 18:00-19:30 (všichni)

Pátek - Čakovice - 19:00-20:00 (všichni) do 27.10. trénink 17:30-19:00!!!

 

MLADŠÍ ŽÁCI: (2005-2006)

Pondělí - Zeleneč - 18:30-19:30 (Zeleneč)

Pondělí - ZŠ Gen. Janouška - 15:30-16:30 (Černý Most)

Úterý - ZŠ Rychnovská (Letňany) - 18:00-19:30 (Prosek)

Středa - Kobylisy - 6:00-7:00 (všichni)

Středa - Zeleneč - 17:30-18:30 (Zeleneč)

Středa - ZŠ Rychnovská (Letňany) - 18:00-19:30 (Prosek)

Středa - ZŠ Gen. Janouška - 15:30-17:00 (Černý Most)

Pátek - ZŠ Gen. Janouška - 15:45-17:15 (rozděleno)

Pátek - Čakovice - 18:00-19:00 (rozděleno) do 27.10. trénink 16:00-17:30!!!

 

ELÉVOVÉ: (2007-2008)

Pondělí - Zeleneč - 17:30-18:30 (Zeleneč)

Pondělí - ZŠ Gen. Janouška - 15:30-16:30 (Černý Most)

Úterý - ZŠ Litvínovská 500 - 17:00-18:30 (Prosek)

Úterý - ZŠ Gen. Janouška - 15:45-17:15 (Černý Most)

Středa - Zeleneč - 16:30-17:30 (Zeleneč)

Středa - ZŠ Rychnovská (Letňany) - 16:30-18:00 (Prosek)

Pátek - Zeleneč - 17:30-18:30 (Zeleneč)

Pátek - ZŠ Gen. Janouška - 14:15-15:45 (Černý Most)

Pátek - ZŠ Rychnovská - 15:00-16:00 (Prosek)

 

PŘÍPRAVKA: (2009 a mladší)

Pondělí - Zeleneč - 16:30-17:30 (Zeleneč)

Pondělí - ZŠ Gen. Janouška - 15:30-16:30 (Černý Most)

Pondělí - ZŠ Novoborská - 16:00-17:00 (Prosek)

Úterý - ZŠ Litvínovská 500 - 17:00-18:30 (Prosek)

Úterý - ZŠ Gen. Janouška - 15:45-17:15 (Černý Most)

Středa - Novoborská - 16:00-17:30 (Prosek)

Pátek - ZŠ Gen. Janouška - 14:15-15:45 (Černý Most)

Pátek - Zeleneč - 16:30-17:30 (Zeleneč)

 

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat: Lucie Peštová, 737985369, lucie.pestova@praguetigers.cz

Páteční tréninky mladších žáků:

Černý Most: Homolka, Horner, Jaroš, Kovařík, Mrákota, Nový, Vavřík, Baladrán, Cerman, Čermák, Češner, Hladký, Groh, Kallup, Kopecký, Málek, Nehyby, Rašovský, Ruda, Renda, Pluhař, Dlouhý, Smrček, Zahajský, Zeman, Beneš Mi.

Čakovice: Feix, Havrda, Mihalo, Fritz, Gere, Kabíček, Kulvajt, Krabička, Procházka, Kobrle, Bernat, Eichler, Gross, Jiřička, Kofroň, Krištof, Krošlák, Schovánek, Langhammer, Novák Š., Snížek, Šach, Ščasný, Trepera

 

Athletics Praha © 2000 - 2017
team@athletics.cz
o webu